Skip to main content

Сировина

Сировина - основа водостічних систем Struga.
Система Struga виготовляється зі скандинавської сталі GreenCoat® RWS, продукції шведського концерну SSAB. Цей металургійний завод є світовим лідером у виробництві високоміцних сталей.
Основними характеристиками листової сталі GreenCoat® RWS є: товстий шар цинку, 275-300г/м2 з двох сторін, яка є бронею, що захищає сталеву серцевину від іржі; формувальні властивості, що запобігають розтягуванню металу та як наслідок зменшенню товщини в місцях загину; висока стійкість лакофарбового покриття нової генерації до подряпин та атмосферних чинників, у тому числі й до ультрафіолетового проміння.
Товщина серцевини в залежності від елементу складає 0,6 - 1,25 мм.
przekroj ua
Сталевий лист покритий з обох сторін органічним шаром GreenCoat® RWS товщиною 35мк з кожного боку.
Покриття GreenCoat® RWS відзначається багатьма перевагами:
Виняткова товщина лаку листової сталі GreenCoat® RWS та використані при її виробництві полімерні зерна, завдяки чому вона стає ще більш стійкою до корозії і подряпин.
Нова технологія лаку надала продукту особливість краще зберігатися в високих температурах рівня 70°C, які щодень діють на усі елементи даху.
Використання ретельно відібраних сортів сталі для кожного елементу системи Struga надає їм найкращі показники пружності, пластичності та міцності.
Тип сталі та стійкість лакофарбового шару впливають на збереження технічних і естетичних властивостей.
Водостічна система "Struga" виготовляється відповідно до європейських будівельних стандартів PN-EN 1462 та PN-EN 612