Skip to main content

Особливості сталевих водостічних систем Struga

Водостічна система - це дахове обладнання, завданням якого є швидке відведення сотень літрів води під час зливи.
Сталева водостічна система Struga - враховує усі ознаки практичної, надійної та довговічної системи водовідведення.
Міцність – водостічна система Struga виготовляється зі скандинавської сталі GreenCoat® RWS. Три марки сталі (PLX, B420, SUB250) та категорії сталі товщиною від 0,6мм до 1,25мм забезпечують жорсткість, пластичність і міцність елементів.
Міцні гаки MAX – система Struga надає сучасні гаки для лицевих панелей, зміцнені завдяки відповідному профілю та жорсткій сталі, а також класичні гаки для крокв.
Системні рішення - водостічна система Struga доступна в 6 системних розмірностях (125/90; 125/100; 135/90; 135/100; 150/90; 150/100), з яких можна підібрати найбільш оптимальну до будь-якої скатної покрівлі.
Колірна гама - водостічна система Struga доступна в 13 варіантах кольорів, серед яких можна підібрати найбільш відповідний до кольору дахового покриття.
Функціональність – аксесуари системи Struga, такі як швидкі у монтажу з'єднувальні елементи та системи зміцнення і фіксації ринви SWR, роблять із системи продукт з чудовими показниками корисності та міцності.
Прихований шов труби - інноваційність та естетика без помітного зовнішнього шву.
Лакове покриття - органічна товстошарова зовнішня оболонка товщиною 35мк з обох сторін досконало захищає елементи системи Struga від вигорання та зміни кольору.
Можливість монтажу в холодні дні – елементи системи Struga не тріскаються під час згинання і монтажу незалежно від температури зовнішнього середовища, тому їх можна монтувати навіть взимку.
Мінімальне температурне розширення – сталева водостічна система стійка до низьких і високих температур та різких коливань між ними. Тому зберігається рівна форма ринви, труби та інших аксесуарів протягом усього періоду експлуатації.
Швидкий і надійний монтаж - водостічна система Struga складається з повного комплекту елементів, що взаємодоповнюються, забезпечуючи простий і надійний монтаж. Деталі характеризуються високою точністю виконання, яка гарантує прилягання елементів.
Гарантія – виробник системи Struga надає письмову 30-річну функціональну гарантію та 15-річну гарантію на збереження кольору.