Skip to main content

Про нас

Компанія Струга Україна заснована у 2010 році з ініціативи фірми Bratex Dachy і являється єдиним та офіційним дистриб'ютором продукції Bratex Dachy в Україні.
Bratex Dachy - це польська фірма, яка з 1991 року спеціалізується у виробництві високоякісних сталевих та алюмінієвих дахових покрить, а також водостічних систем Struga.Фірма Bratex Dachy являється з 1996 року першим імпортером сталі в рулонах продукції скандинавського концерну SSAB на територію Польщі.
SSAB - світовий лідер у виробництві високовитривалої сталі є основним постачальником сталі для Bratex Dachy.
Найвищою цінністю для Bratex Dachy є висока якість виробництва дахових покрить та водостічних систем. Bratex Dachy зосереджується на спеціальних продуктах, збирає цінний досвід, що дозволяє розробляти дизайн і, як наслідок, надавати монтажникам безпрецедентні продуктивні рішення. В результаті Bratex Dachy здатний забезпечити продуктами, що мають високі технічні та корисні характеристики, які відповідають європейським стандартам будівництва і повністю адаптовані до сподівань клієнтів.
Повний асортимент продукції Bratex Dachy, доступний на сайті виробника bratex.pl, ви можете придбати зв'язавшись з нами.