рыбацкий форум рыболовные магазины украины

Тел:044 501 25 38 E-mail:struga@i.ua

Виробник водостічної системи Struga

 

30 років гарантії - Шведська сталь


Кошик порожній

12122

Стань нашим дилером

Чому система "Struga" піднесе престиж Твоєї фірми?
Компанія Струга Україна являється єдиним офіційним дистрибютором водостічної системи "Struga", виробництва фірми Bratex Dachy в Україні.

Фірма Bratex Dachy - це виробник сталевої дахової покрівлі з 1991 року та виробник водостічної системи "Struga". Досвід, здобутий протягом років, дозволяє фірмі використовувати усі знані методи організації бізнесу та виробництва, аби створювати насправді добрі продукти.

Шведська сировина, яка є інтегральним елементом виробництва водостічної системи "Struga", послідовно будує марку від 1996 року.

Керуєш будівельною фірмою?

Звернись до нас. Продаж Водостічної системи "Struga" - це приємне і надійне зайняття. Наш продукт - один з найкращих, завдяки ньому вийдеш в лідери. Принципи, які панують в нашій фірмі, відкриті на нові рішення в економіці. Ми послідовно розвиваємо нашу торговельну мережу, яка вже сьогодні складається з кількох десятків локалізацій - а тим самим ми знаходимося ближче до Тебе!

Співпраця з нами справді корисна, оскільки:

  • Струга Україна - це солідний і гідний довіри Партнер;
  • Ми не залишимо Тебе у потребі і завжди підтримуємо нашу співпрацю;
  • Ми даємо необхідні рекламні і інформаційні матеріали;
  • Ми маємо власний транспорт, аби поставити Тобі замовлений матеріал;
  • Наша інтегрована інформатична система запевнить Твоїй фірмі реалізацію договору з Клієнтом та найновішу інформацію;
  • Приємна атмосфера праці у нас на заводі переноситься на здійснення Твоїх прохань, напр., нової реклами, необхідний інформаційних матеріалів, виняткового підходу до замовлення і багато інших, за бажанням;
  • Маєш шанс розвитку, оскільки Струга Україна може підтримувати Тебе у різних формах;
  • Не мусиш воювати з конкурентами, тому що водостічна система "Struga" має безперечні переваги, і все більше клієнтів помічає це явище.

Ми розраховуємо на Твій розумний підхід, оскільки тільки продаж продуктів перевіреної якості відповідає принципам далекосяжної стратегії бізнесу!